O czym właściwie jest ten blog?

Dawno, dawno temu… ten blog był o czymś innym! Założyłam go jeszcze w czasach, w których prowadziłam swoją szkołę rysunku. Wtedy naturalną grupą odbiorców byli dla mnie studenci i kandydaci na studia i to dla nich pisałam teksty. Teraz wreszcie zajmuję się tym, o czym marzyłam od dziecka (serio!), czyli projektowaniem wnętrz, więc nadeszła pora żeby zmienić też tematykę bloga.

 

Do brzegu!

To o czym będzie można tu przeczytać?

Przede wszystkim chciałabym podzielić się z tobą moim doświadczeniem związanym z poszukiwaniem, projektowaniem i urządzaniem mieszkania lub domu, ale…

Chciałam w tym miejscu napisać szczegóły, ale doszłam do wniosku, że będzie lepiej jeżeli przekonasz się sama, co to za „ale”. Na razie zdradzę tylko tajemnicę, że blog zacznie się cyklem artykułów o tym, w jaki sposób znaleźć idealne mieszkanie.

 

Cykl „Znajdź Idealne Mieszkanie”

Będzie skierowany przede wszystkim do osób, które szukają mieszkania dla siebie, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Opowiem w nim jak znaleźć wymarzone cztery kąty, na co zwrócić uwagę przy wyborze i porównaniu ofert, ale także jak nie przepłacić. Z pierwszego artykułu dowiesz się, jak wybrać najlepszą lokalizację, żeby nie utopić pieniędzy. Dosłownie! Bo jednym z istotnych punktów będą tereny zalewowe.

 

A co ze starym blogiem?

Niestety z powodu awarii serwera przepadło wiele artykułów, które pisałam dla kandydatów na architekturę. Żeby nie zostawić was z niczym, zapraszam na najstarszą, ale zaktualizowaną wersję bloga „mamo, tato – zostanę architektem!”, gdzie nadal będę wrzucać wpisy o samych studiach i egzaminach.

 

O czym chciałabyś przeczytać na blogu? Napisz swoją odpowiedź w komentarzu. 


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „O czym właściwie jest ten blog?”

  1. Awatar Mama Space

    Zapowiada się bardzo ciekawy blog, wizualnie też super! Powodzenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *